1 000 - 1 200 EUR

Mechanik stavebných strojov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre bratislavskú pobočku úspešnej nemeckej firmy, hľadáme šikovného automechanika, ktorý sa vyzná v stavebných strojoch alebo kamiónoch a ktorý bude samostatne vykonávať komplexné opravy a údržbu stavebných stroj a zároveň mu nevadia ani častejšie výjazdy do terénu.
- Budete samostatne vykonávať komplexné opravy a údržby
- Diagnostikovanie porúch za občasnej podpory dielne
- Asistencia pri zaškoľovaní a zaúčaní ostatných mechanikov
- Pri práci je potrebný vyšší stupeň vlastného úsudku

- Pracovná doba len na 1 zmenu od PO-PIA (7:00 - 16:00)
- Ubytovanie ZDARMA 300m od firmy
- Služobné cesty
- Po 1 roku práce pracovníkovi prislúcha príplatok za produktivitu
- Preplácanie rekreácie a návštev divadla
- Odborné školenia v Nemecku
-Preplácanie jazykového kurzu AJ
- 13. - 14.plat

Fyzicky aj odborne je práca náročnejšia, preto sú pracovníkov zabezpečené nestresové podmienky
Časté výjazdy do terénu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Stavebníctvo, Elektromechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

Samostatnosť
Odolnosť voči stresu
Schopnosť prijať rozhodnutia
Fyzická zdatnosť
Odborná gramotnosť

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
Tel.: +421911671700
E-mail: poslať životopis
ID: 3689289   Dátum zverejnenia: 9.7.2019