Hľadáme šikovných kolegov - pracovník vo výrobe Banská Bystrica!

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 000 EUR/mesiacpríplatky za prácu na zmeny sú súčasťou ponúkanej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí do nášho rozrastajúceho sa tímu!!!. Ak Vám nie je manuálna práca cudzia, tak to budete práve Vy, kto zapadne do dobre rozbehnutého vlaku v dobrej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou. Už teraz sa tešíme na Váš životopis. Vaša náplň práce?
- Práca a obsluha výrobnej linky;
- Podľa potreby nastavovať etiketovací a fóliovací stroj;
- Príprava hotovej výroby na ďalšie spracovanie do baliarne;
- Vykladanie výrobkov na pripravené vozíky;
- Dodržiavanie hygienických štandardov a BOZP.

Za Vašu usilovnú a dobre odvedenú prácu Vám ponúkame okrem základných benefitov ako je:
- Stabilná práca vo firme s dlhoročnou tradíciou
- možnosťou ďalšieho kariérneho posunu
- príjemné pracovné prostredie
Aj niečo navyše:
- Prispejeme Vám na dopravu do práce
- Dochádzkový bonus
- Vernostné prémie
- Dovolenka navyše
- Vstupné karty na športoviská
- Príspevky na sobáš, pri príležitosti narodenia dieťaťa, narodeninové poukážky
- Zľavy na firemné výrobky
- Rôzne teambuildingové akcie tie tiež patria k tomu

Na Vaše reakcie sa už tešíme a sľubujeme, že Vám zabezpečíme príjemné pracovné prostredie a budeme Vás pri rôznych životných situáciách plne podporovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

operátor vo výrobe, robotník,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- obrý tímový hráč
- ochota pracovať na zmeny - práca v trojzmennej prevádzke
- fyzická zdatnosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica
ID: 3676082  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac