850 - 1 000 EUR

Operátor na výrobnej linke

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre etablovanú výrobnú spoločnosť v Banskej Bystrici, hľadáme parťákov a parťáčky do pracovnej posádky, ktorí nemajú problém pracovať na 3 zmeny a vedia to na výrobnej linke poriadne roztočiť!
- Budete zodpovedný za prípravu svojho pracoviska
- Podľa potreby nastavovať etiketovací a fóliovací stroj
- Hotové výrobky budete vykladať na pripravené vozíky
- Sám si budete pripravovať aj baliace kartóny
- S čistotou na pracovisku prosím počítajte
a keď bude skoro padla, výsledky svojej práce nahodíte do počítača.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 a vyššie

Keďže my očakávame niečo od Vás, my Vám tiež za dobre odvedenú prácu ponúkame okrem základných benefitov ako je:
- Stabilná práca vo firme s dlhoročnou tradíciou a
s možnosťou ďalšieho kariérneho posunu;
Aj niečo navyše:
- Príspevok na dochádzku do práce
- Dochádzkový bonus
- Vernostné
- Dovolenka navyše
- Vstupné karty na športoviská
- Príspevky na sobáš, pri príležitosti narodenia dieťaťa, narodeninové poukážky
- Zľavy na firemné výrobky
- Rôzne teambuildingové akcie

Na Vaše reakcie sa už tešíme a sľubujeme, že Vám zabezpečíme príjemné pracovné prostredie a budeme Vás pri rôznych životných situáciách plne podporovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
základná znalosť práce s PC
ochota pracovať na zmeny (5:50 do 13:50 ranná, od 13:50 do 21:50 poobedná a od 21:50 do 5:50 nočná)

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
Tel.: +421911671700
E-mail: poslať životopis
ID: 3676082   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 a vyššie