Operátor/ka výroby - lakovanie komponentov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 810 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je najvyšší čas poslať nám svoj životopis, pretože máme pre Vás ľahkú prácu a len na dve zmeny. Počas 7,5 hodín bude Vašou úlohou:
- lakovanie menších komponentov prichádzajúcich z lisu
- jednoduchá obsluha striekacej pištole a trysiek
- ukladanie hotových a zaschnutých výrobkov na pripravené prepravky
- posúvanie hotových výrobkov do ďalšej výroby

- 13.plat
- jednoduchá manuálna práca len na dve zmeny
- stabilný kolektív
- príjemná firemná kultúra
- možnosť získať skúsenosti aj na inej výrobnej linke

Obedy sú zabezpečované zamestnávateľom v blízkosti sídla spoločnosti
Dvojzmenná prevádzka od 6.00 do 14.30 a od 14.00 do 22.00hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie alebo skúsenosti vo výrobe

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti z výroby ak nie prejdete zaškolením
- Základné počítačové zručnosti (evidencia hotovej výroby do PC)
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať a učiť sa
- schopnosť plniť stanovené osobné ciele
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3659799  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac