520 - 700 EUR

Operátor/ka výroby - potlač výrobkov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je tu práca len na dve zmeny vhodná aj pre Vás šikovné ženičky !!! A o čo by išlo?
Ľahká manuálna práca so strojom (Tampoprint - jednofaberné stroje) na potláčanie jednotlivých dielov vychádzajúcich z lakovne
Kontrola jednotlivých pozícií, aby nedochádzalo k nepresnej potlači
Skladanie hotových výrobkov na palety

A všetko ostatné už Vám ukážu a do procesov zaškolia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520€ + 35% bonus z hrubej mzdy pri splnení očakávaných mesačných cieľov

Práca na pracovnú zmluvu
13.plat
Spoločnosť so sídlom v Banskej Bystrici
Výhody zo sociálneho fondu
Príjemné pracovné prostredia a príjemný pracovný kolektív

Pred nástupom budete po výrobe prevedený a s procesom týkajúcim sa Vašej práce aj riadne oboznámený - netreba sa výziev báť
Po zaškolení a zapracovaní možnosť kariérneho rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Skúsenosti vo výrobe

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobe výhodou
Základná manuálna zručnosť
Nadšenie z dynamickej práce z dôrazom na detail

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3630859   Dátum zverejnenia: 15.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520€ + 35% bonus z hrubej mzdy pri splnení očakávaných mesačných cieľov