Technológ do strojárskej firmy

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho tímu úspešnej nadnárodnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle hľadáme šikovného technológa.
Aká by bola Vaša náplň práce ?
- Implementácia výrobného procesu a nových technológii vo výrobe
- Aktualizácia a vytváranie CNC programov
- Optimalizácia výrobného procesu a výrobných činností
- Dodržiavanie preventívnej údržby - zálohovanie programov
- Dodržiavanie vysokých štandardov kvality výroby
- Riešenie technických problémov vo výrobnom procese a vytváranie odborných posudkov pri reklamáciách
- Komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti a dodávateľmi

Práca v modernom a príjemnom závode.
Možnosť získania nových skúseností.
Nadštandardné platové podmienky.
Vernostné a výkonnostné bonusy.
Vedenie a zaškolenie pod skúseným tímom odborníkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba komponentov pre automobilový a strojárenský priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba, výrobno - technologické zariadenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Technológia trieskového obrábania

Počet rokov praxe

2

Znalosti programov FANUC, SIEMENS SINUMERIK
Znalosti technologických procesov
Dobré znalosti v oblasti trieskového obrábania
Schopnosť pracovať samostatne
Proaktivita, flexibilita a spoľahlivosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3627304  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac