Nájde sa šikovný zoraďovač - operátor výroby

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vedieť čo je náplňou práce zoraďovača a myslíte si, že je to práve to, čo hľadáte?
- zabezpečenie plynulého a bezporuchového chodu výrobnej linky
- zoraďovanie, prestavovanie a nastavovanie jednotlivých častí linky podľa technickej predlohy
- dodržiavanie technických noriem, technologických postupov a parametrov
- vypĺňanie požadovaných prevádzkových dokumentov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1050€ + ďalšie odmeny a príplatky

- Práca na hlavný pracovný pomer priamo v spoločnosti
- 13. - 14.plat
- Finančná odmena za prítomnosť a zdravý životný štýl (práca bez fajčiarskych prestávok)
- Výhody zo sociálneho fondu
- Príplatky za nočnú prácu podľa zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa na nepretržitej prevádzke
Kladný vzťah k práci s technickým zameraním
Manuálna zručnosť
Práca v stoji

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.6.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- prax v odbore alebo práca na podobnej pozícii
- vzťah k práci technického zamerania
- precíznosť a presnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- základná schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
Tel.: +421911671700
E-mail: poslať životopis
ID: 3625452   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050€ + ďalšie odmeny a príplatky