Nájde sa šikovný zoraďovač - operátor výroby

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1050€ + ďalšie odmeny a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu v Žiari n/Hronom? A chceli by ste vedieť čo je náplňou práce zoraďovača, alebo to už viete? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis!
- zabezpečenie plynulého a bezporuchového chodu výrobnej linky
- zoraďovanie, prestavovanie a nastavovanie jednotlivých častí linky podľa technickej predlohy
- dodržiavanie technických noriem, technologických postupov a parametrov
- vypĺňanie požadovaných prevádzkových dokumentov

- 13. - 14.plat
- Finančná odmena za prítomnosť a zdravý životný štýl (práca bez fajčiarskych prestávok)
- Výhody zo sociálneho fondu
- Príplatky za nočnú prácu podľa zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa na nepretržitej prevádzke
Kladný vzťah k práci s technickým zameraním
Manuálna zručnosť
Práca v stoji

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- prax v odbore alebo práca na podobnej pozícii
- vzťah k práci technického zamerania
- precíznosť a presnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- základná schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3625452  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050€ + ďalšie odmeny a príplatky