600 - 800 EUR

Operátor/ka na obsluhu vstrekolisovacích strojov/kontrolór/ka

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica-Uľanka
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trúfate si na nové výzvy? Čo tak stať sa operátorom výroby aj kontrolórom? Za zaslanie životopisu nič nedáte a možno získate zaujímavú prácu. Čo taká práca obnáša?
- Odoberanie vylisovaných kusov z lisu
- Vkladanie hotových výrobkov na palety
- Kontrola kvality podľa dokumentácie
- Práca v trojzmennej prevádzke (6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00 a od 22:00 do 6.00hod)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat: 600€+ 35% z hrubej mzdy pri splnení stanovených cieľov +príplatky za nočné zmeny + 13.plat

13.plat
stabilná práca v úspešnej a prosperujúcej spoločnosti
zamestnanecké benefity
práca na pracovnú zmluvu
voľné vikendy

Jedná sa o 3 zmennú prevádzku. Pracovisko je situované v mestskej časti Uľanka

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Skúsenosti vo výrobe

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Schopnosť samostatne pracovať,
zodpovednosť pri riešení zverených úloh,
precíznosť,
flexibilita,
manuálna zručnosť,
minimálna schopnosť čítať nákresy modelov

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica
ID: 3623422   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat: 600€+ 35% z hrubej mzdy pri splnení stanovených cieľov +príplatky za nočné zmeny + 13.plat