960 - 1 100 EUR

Skladník v Banskej Bystrici v trojzmennej prevádzke

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu v sklade a máte platný preukaz na VZV a chceli by ste vyskúšať pracovať v potravinárstve?
Možno máme niečo práve pre Vás.:
- balenie a fóliovanie hotových výrobkov
- prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu
- vykladanie, kontrola a evidencia dodaného tovaru podľa doloženej dokumentácie, načítavanie QR kódov na tovare
- prehľadne ukladať hotovú výrobu,
- Obsluha VZV aj do ťažšie dostupných miest v sklade
- zúčastňovať sa na inventarizácii zásob
- podpisovanie a potvrdzovanie sprievodných dokumentov k tovaru, výrobkom k surovinám a paletovým zásobám
- dodržiavať BOZP a poriadok na pracovisku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 € + finančné bonusy 30 % + príplatky za zmenovosť

- stabilita práce a zázemia v prosperujúcej spoločnosti s dobrým menom,
- nefinančné benefity,
- mesačné bonusy
- dochádzkový bonus + príplatky za nočné a prípadné nadčasy

Vo vnútri sa pracuje s nízko zdvižným vozíkom. Vonku je plynový veľký VZV
Práca v chladených priestoroch
Trojzmenná prevádzka

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Výhodou pre kandidáta je obsluha VZV - prax výhodou a skúsenosti na podobnej pozícii.

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3594903   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € + finančné bonusy 30 % + príplatky za zmenovosť