Máš skúsenosti ako tlačiar alebo máš vyštudovanú polygrafiu? Si na správnej adrese a čítaj ďalej

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou by bolo:
Základné obsluhovanie digitálneho stroja.
Kontrola tlače na pravidelnej báze.
Upravovanie jednotlivých materiálov.
Starostlivosť o stroj a kontrola kvality tlače.

Dostaneš 13. a 14. plat
Budeš získavať príspevky na dôchodkové sporenie.
Získaš jedinečnú možnosť pracovať v prosperujúcej spoločnosti a získať skúsenosti.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je skôr vhodná pre mužov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí buď majú skúsenosť na pozícii tlačiara alebo majú vyštudovanú polygrafiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafický priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technická zručnosť a samostatnosť.
Chuť pracovať a získavať nové skúsenosti.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3555729  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 €