680 - 1 100 EUR

Hľadáme nového kolegu, juniora elektrikára aj bez praxe

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť aj pre absolventov, ktorí chcu rozbehnúť svoj pracovný život a svoju kariéru.

Vašou úlohou by bolo:
Oprava elektrických a elektronických prvkov na jednotlivých strojoch.
Základná údržba elektrických a elektronických prvkov na jednotlivých strojoch.
Testovanie strojov v trojzmennej prevádzke.
Doplnkové činnosti k hlavným činnostiam.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

680 € + príplatky a bonusy

Práca v stabilnom tíme moderného závodu.
Príjemná a pokojná atmosféra na pracovisku.
Možnosť naštartovať kariéru elektrikára.
Bonusy k platu.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredná škola so zameraním na elektrotechniku prípadne mechatroniku.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3534815   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   680 € + príplatky a bonusy