Hľadáme operátorov výroby do Trenčína

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
02.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu aj s ubytovaním ? Nevadilo by ti za prácou sa presťahovať a myslíš si, že si technicky zdatný kandidát ?
V tom prípade nám neváhaj poslať Tvoj životopis už dnes.

Tvojou hlavnou náplňou práce by bolo :

Práca na automatickom stroji.
Vykonávanie pridelenej práce podľa návodu na obsluhu zariadenia, výrobnej dokumentácie a plánu.
Sledovanie správneho chodu výrobného zariadenia.
Kontrola vstupného materiálu.
Nastavenie parametrov na extrúderovej linke podľa návodu.

Príplatky za zmenovosť.
Rodinné akcie.
Príspevok na relokáciu od zamestnávateľa po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

Technická zručnosť.
Samostatnosť.
Práca s PC a základnými programami.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3519415  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € brutto