Konštruktér

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Liberec, Česko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1150€ pre juniora -1900 € pre seniora konštruktéra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolventom, ktorý má skúsenosti s AUTOCADOM alebo Solidworks ?
Alebo ste skúseným seniorom?
Hľadáte si práve teraz novú prácu s technickým zameraním a chcete pracovať v Liberci?

Vašou hlavnou náplňou práce by bolo:
Konštrukcia strojov a prípravkov.
Vyhotovovanie a príprava dokumentácie.
Práca s programom AUTO CAD a Solidworks.
Spolupráca a komunikácias inými oddeleniami.

Finančné a motivujúce ohodnotenie.
13. a 14. plat.
Práca v stabilnej spoločnosti.

Pre veľké množstvo Vašich reakcií budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnili kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s programom AUTO CAD alebo Solidworks.
Technická zručnosť.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3475686  Dátum zverejnenia: 11.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1150€ pre juniora -1900 € pre seniora konštruktéra