Konštruktér

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Liberec, Česko
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1150€ pre juniora -1900 € pre seniora konštruktéra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolventom, ktorý má skúsenosti s AUTOCADOM alebo Solidworks ?
Alebo ste skúseným seniorom?
Hľadáte si práve teraz novú prácu s technickým zameraním a chcete pracovať v Liberci?

Vašou hlavnou náplňou práce by bolo:
Konštrukcia strojov a prípravkov.
Vyhotovovanie a príprava dokumentácie.
Práca s programom AUTO CAD a Solidworks.
Spolupráca a komunikácias inými oddeleniami.

Finančné a motivujúce ohodnotenie.
13. a 14. plat.
Práca v stabilnej spoločnosti.

Pre veľké množstvo Vašich reakcií budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnili kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s programom AUTO CAD alebo Solidworks.
Technická zručnosť.

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3475686   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1150€ pre juniora -1900 € pre seniora konštruktéra