Hľadáme údržbára do Krupiny

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
620 - 900 EUR/mesiacod 620 € do 900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nájdeme medzi vami šikovného údržbára ?
Vašou úlohou v spoločnosti by bolo :
Vykonávanie údržby a revízií výrobných a technologických zariadení vo výrobnom závode.
Zabezpečiť údržbu jednotlivých strojov na pracovisku.
Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
Meranie strojov na pracovisku.

Skvelý a príjemný kolektív s rodinnou atmosférou.
Čisté a priateľské prostredie.
Voľné víkendy - práca sa vykonáva len cez týždeň.
Kompletné a postupné zaškolenie - bez stresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

Technické myslenie pri pracovnom výkone.
Skúsenosť v oblasti elektrotechniky min. 2 roky.
Zručnosť a šikovnosť.
Ochota pracovať na zmeny, len málokedy je nutné prísť cez víkend. (za príplatky )

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3462995  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620 - 900 EUR/mesiacod 620 € do 900 €