Personalista junior aj s praxou

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiacNástupný plat na tejto pozície je 800 € brutto, po skúšobnej dobe je možné navýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do príjemného kolektívu hľadáme personalistu aj s praxou.
Pracovná náplň:
Príprava podkladov pre základné mzdy a príplatky.
Objednávanie stravných lístkov.
Prihlasovanie, odhlasovanie a hlásenie zmien príslušným úradom.
Spracovávanie dochádzkovej agendy.
Práca s podnikovým programom Noris- Next.
Spolupráca s inými oddeleniami.

Stabilná práca s dlhodobou perspektívou.
Príjemný pracovný kolektív v modernom prostredí.
Bonusové platy 2 x ročne pre každého zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Hľadáme šikovného a aktívneho kandidáta, ktorého baví oblasť personalistiky a ktorý má záujem sa vzdelávať v tejto oblasti.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3448282  Dátum zverejnenia: 30.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacNástupný plat na tejto pozície je 800 € brutto, po skúšobnej dobe je možné navýšenie