Technológ v strojárstve

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400€ pre uchádzača s praxou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného technológa v strojárstve s chuťou pracovať.
Máte skúsenosti s CNC zoraďovaním? Tvorili ste už NC programy pre obrábacie stroje? Poznáte riadiaci systém Fanuc? Obľubujete prácu v kolektíve ?
Pošlite nám CV alebo nás kontaktujte telefonicky a vysvetlíme Vám všetky podrobnosti.

Veľmi príjemné pracovné prostredie a menší kolektív.
Práca v modernom a čistom prostredí.
Možnosť kariérneho rastu.
Nadštandardné platové podmienky.
Vernostné a výkonnostné bonusy.
Vedenie a zaškolenie pod skúseným tímom odborníkov.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3441915   Dátum zverejnenia: 8.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400€ pre uchádzača s praxou