Technológ v strojárstve

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat až 1400€ v prípade praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného technológa v strojárstve s chuťou učiť sa!
Máte skúsenosti s CNC zoraďovaním? Tvorili ste už NC programy pre obrábacie stroje? Hovorí Vám niečo riadiaci systém Fanuc? Máte radi prácu v kolektíve a chcete byť súčasťou tímu špecialistov?
Pošlite nám CV alebo nás kontaktujte telefonicky. Ak ste absolvent vysokej školy a toto je smer, ktorým sa chcete uberať, radi budeme kontaktovať aj Vás.

Veľmi príjemné pracovné prostredie a menší kolektív.
Práca v modernom a čistom prostredí.
Možnosť kariérneho rastu.
Nadštandardné platové podmienky.
Vernostné a výkonnostné bonusy.
Výborná pracovná doba.
Vedenie a zaškolenie pod skúseným tímom odborníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
97401 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3441915   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat až 1400€ v prípade praxe