Elektrotechnik/údržbár

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám výbornú príležitosť stať sa členom tímu v úspešnej firme, ktorá si cení svojich zamestnancov.
Hľadáme človeka, ktorý bude dôležitou súčasťou výrobného procesu - elektrotechnika so skúsenosťami v priemyselnej údržbe.
Baví Vás neustále niečo opravovať? Snažíte sa nachádzať riešenia aj tam, kde iní tvrdia, že sa to nedá opraviť? Ak áno, radi uvítame Váš životopis.

Náplň práce:
Preventívna a praktická údržba strojov a zariadení
Zabezpečovanie včasných prestavení a nastavení strojov
Vykonávanie obhliadok a kontroly strojov
Odstraňovanie mechanických porúch na výrobných zariadeniach (hydraulika, pneumatika)

Možnosť kariérneho rastu
Nadčasy platené od 1. hodiny
Dovolenka nad rámec zákona
Sociálne a výkonnostné odmeny
Úcta ku každému zamestnancovi
Rodinné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ideálny kandidát na túto pozíciu je samostatný a časovo flexibilný. V prípade pohotovosti môže byť privolaný na pracovisko, ale nestáva sa to často. Dôležitá je schopnosť vedieť sa vysporiadať so stresom, hlavne časovým.
Výhodou sú skúsenosti so zváraním.
Prax v priemyselnej údržbe je nutná.
Práca prebieha v dvoch zmenách (ranná a poobedná).

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
97401 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3441495   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000