Можливість для людей з України

Obsluha vstrekolisov - plastová výroba

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného lisiara plastov, ktorý má prax s prácou na vstrekolisoch Engel, Arburg - lisovanie mäkkých a tvrdých plastov.
Úlohou lisiara na lisovni plastov je:
- spúšťanie lisov, nastavovanie správnych parametrov výroby podľa predloženej dokumentácie;
- nahadzovanie foriem na vstrekolisy, ich výmena;
- zoraďovanie lisu, podľa požiadaviek ;
- úzka spolupráca s oddelením kvality pri overovaní prvých kusov a prípadné odstraňovanie prípadných závad a nedostatkov na výrobkoch;
- zodpovednosť za celkovú výroba na pridelených vstrekolisoch.;
- dohľad na správnosť použitých zmesí pri výrobe mäkkého alebo tvrdého plastu.

Možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
Rôzne finančné aj nefinančné benefity

- Skúsenosti z plastovej výroby a nastavovaním vstreklisov sú potrebné!
- Potrebujeme človeka, ktorý pozná prácu v plastovej výrobe, je flexibilný a samostatný a samozrejme mu nevadí práca v III. zmennej prevádzke.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba plastov, plastových komponentov a príslušenstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárska výroba

Prax na pozícii/v oblasti

Lisiar plastov, nastavovač vstrekolisov

Počet rokov praxe

2

- Pracovné skúsenosti ako lisiar plastov
- Manuálna a technická zručnosť a precíznosť.
- Skúsenosti s obsluhou alebo nastavovaním vstrekolisov PLASTOV Engel, Arburg
- Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke PO - PIA

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3405124  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac