Lisiar plastov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 - 1500€ + odmeny záleží od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených nastavovačov vstrekolisov Engel (plasty) pre firmu s dlhoročnou tradíciou. Ak Váš už nebaví automotive segment a práca vo veľkých výrobných závodoch a chceli by ste zmeniť prostredie, radi uvítame Váš životopis.

Ponúkame Vám nadštandardné a lukratívne platové podmienky.
Príplatky a bonusy za vykonanú prácu.
Práca s dlhodobou perspektívou pre stabilnú rakúsku spoločnosť.

Pracovali ste už ako lisiar plastov? Máte skúsenosť na podobnej pozícii a chcete byť nadštandardne ohodnotený ? V tom prípade ste na správnej adrese a ponúkame Vám skvelú pracovnú príležitosť získať stabilnú prácu s perfektnými podmienkami. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Manuálna zručnosť a precíznosť.
Skúsenosť s nastavovaním alebo obsluhou vstrekolisov.
Skúsenosť s obsluhou strojov Engel je výhoda.
Schopnosť pracovať samostatne.

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3405124   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 - 1500€ + odmeny záleží od skúseností