Obsluha zariadení vo výrobe

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 € - 970 € + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do príjemného tímu v stabilnej automotive spoločnosti.
Láka Vás priateľský kolektív a nerutinná práca v menšom kolektíve?
Odrádza Vás vo veľkých nadnárodných firmách neosobné pracovné prostredie?
Ak áno, táto pozícia je pre Vás ideálna.

Budete vkladať dielce do príslušných zariadení,
montovať časti z ocele a hliníka,
kontrolovať hotové súčiastky,
vyberať a vkladať dielce na palety.

Uvítame manuálnu zručnosť a fyzickú zdatnosť.

Motivujúce finančné ohodnotenie
13. plat
Príplatky za nadčasy a prácu cez sviatky nad rámec zákona
Prémie k mzde
Príspevok na dochádzanie za prácou
Priateľský, otvorený kolektív
Rodinné prostredie s menším počtom zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3290423  Dátum zverejnenia: 27.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € - 970 € + bonusy