Elektromechanik - slaboprúdar

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 500 EUR/mesiacplatové podmienky závisia od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu na pozícii elektromechanika a chcete pracovať pre spoločnosť s významným postavením na trhu? Pošlite nám životopis.
Vašou úlohou bude :
Udržať plynulý a bezpečný chod slaboprúdových automatizovaných strojov vo výrobe. Nastaviť a opraviť stroj.
Zabezpečiť elektromechanickú údržbu stroja.
Boli by ste súčasťou tímu elektromechanikov a elektrotechnikov.
Na túto pozíciu je vhodný skúsený elektromechanik, elektrikár, s vyhláškou č.508/2009, par. 22 , ktorý sa rád pohybuje v tejto oblasti.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Motivujúce finančné ohodnotenie, pre stabilných zamestnancov je zavedený systém navyšovania mzdy.
Zabezpečené stravovanie.
Sociálny program.
Podpora vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3288541  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacplatové podmienky závisia od seniority kandidáta