Montážny pracovník

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckú spoločnosť so sídlom vo Vlkanovej, hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Montážny pracovník do automobilovej výroby. Pošli nám tvoj životopis a my sa ti ozveme!

Náplň práce:
- prípravné operácie a montáž výrobkov určených pre automobilový priemysel
- obsluha strojov a zariadení vo výrobnej prevádzke

- zvýšenie mzdy po odpracovaní 1 roka
- 13. a 14. plat
- príspevok na stravu
- odmena za poobednú zmenu
- odmena za prácu v noci
- príplatok za prácu počas sviatkov, víkendov a nadčasov, podľa ZP
- možnosť odborného rastu
- sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecká spoločnosť so sídlom vo Vlkanovej, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1992 Je úspešným dodávateľom pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota a zdravotná spôsobilosť pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť (platí pre montáž výrobkov)
- technická zdatnosť (platí pre obsluhu strojov a zariadení)
- schopnosť niesť zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce
- schopnosť pracovať v tíme

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

I.K.Hofmann s.r.o
Kuzmányho 5
97401 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Kravecová
Tel.: +421 911 672 700
E-mail: poslať životopis
ID: 3260663   Dátum zverejnenia: 4.12.2017