Tlačiar

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podstatou práce bude obsluha hárkového tlačového stroja , t. j. zodpovednosť za chod stroja, dohliadanie na to, aby stroj fungoval správne. Správne nastavovať parametre. Dôležité pri práci je mať zmysel pre detail, cieľom je kvalitný výstup podľa požiadaviek zákazníka.

motivujúce finančné ohodnotenie
Bonusy za dochádzku
príplatok za nepretržitú prevádžku
odmena za mimoriadny výkon
Výhodná cena obedového menu
stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Stabilná spoločnosť pôsobiaca na Európskom trhu si získala ocenenia za kvalitu svojej práce, váži si odborníkov ako aj stabilných zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Grafik tlačových médií

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3215875  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou