Technicko - obchodný pracovník

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený v oblasti elektrotechniky a chceli by ste sa posunúť na nový level? Už Vás nudí práca a chcete zúročiť Vaše doterajšie skúsenosti? Ponúkame Vám prácu v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti.

Buďte technicko obchodným odborníkom. Dôležité sú Vaše doterajšie skúsenosti v oblasti elektrotechniky a technický "feeling." Obchodné zručnosti nie sú nutnosťou, všetko sa naučíte postupne.

Budete:
- tvoriť prospekty nových technických výrobkov a tvoriť ich prezentácie
- podieľať sa na projektoch spoločnosti z technicko-odbornej stránky
- akvizovať nových zákazníkov a starať sa o existujúcich zákazníkov
- poskytovať poradenstvo pri výbere vhodného riešenia so zameraním na
potreby zákazníka
- predkladať cenové ponuky a tvoriť cenové kalkulácie projektov
- starať sa o pridelenú produktovú časť firemného webu
- orientácia na obchodné ciele a plány

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť ďalšieho odborného a jazykového vzdelávania
- firemné akcie
- práca v príjemnom a pokojnom prostredí
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- pružný pracovný čas
- služobný automobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Stabilné pôsobenie na trhu s medzinárodnou účasťou, pre pracovníkov je vytvorené príjemné pracovného prostredie a oceňovaná je lojalita.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, resp. technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzťah k technike, elektrotechnike, elektromechanike

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3212508  Dátum zverejnenia: 11.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou