HR konzultant/ka

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:

Tvorba inzerátov, telefonické kontaktovanie uchádzačov, vedenie pohovorov.
Doporučenie kandidáta klientovi a zabezpečenie termínu pohovorov u klienta.
Komplexná starostlivosť o klientov a o získané nábory.
Hodpodárska korešpondencia, vystavovanie faktúr, vedenie databázy
uchádzačov, práca s MS Office na dennej báze.
Marketingové aktivity, účasť na výstavách, veľtrhoch.
Rozvíjanie vzťahov a pravidelná komunikácia s pridelenými klientmi.
Administratívna podpora pre vedúcu pobočky.

Čo môžeš získať?

Budeš súčasťou medzinárodnej spoločnosti, ktorá je na trhu viac ako 30 rokov.
Budeš členom rozrastajúceho sa tímu a môžeš tak prispieť svojimi nápadmi a
hodnotami k ďalšiemu smerovaniu a filozofii spoločnosti na Slovensku .
Využiješ cudzí jazyk.
Podporíme Tvoju chuť vzdelávať sa
Tvoja práca bude rôznorodá a variabilná, občas budeš cestovať, takže potrebuješ vodičský preukaz.
Budeme Ťa podporovať v jazykovom vzdelávaní alebo v športe.
Dostaneš dovolenku nad rámec zákona.
Samozrejmosťou sú stravné lístky a bonusy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Aj my potrebujeme tých správnych expertov. Hľadáme kolegov a kolegyne do našich pobočiek v Slovenskej republike, ktorí majú chuť pracovať v personálnej agentúre Hofmann Personal s viac než tridsaťročnu históriou.

Čím je práca u nás zaujímavá?
● Budete mať neustály prehľad o novinkách na pracovnom trhu a s ním
spojenej legislatíve.
● Spolupracujeme so zahraničnými firmami, a tak si budete môcť aktívne
precvičovať angličtinu alebo nemčinu.
● Podporujeme vzdelávanie našich zamestnancov. A to nielen prostredníctvom
jazykových kurzov, ale aj seminárov a workshopov so zameraním na
personalistiku.
● Pretože na českom trhu fungujeme viac ako dvadsať rokov, ponúkame vám
perspektívne a dlhodobé zamestnanie.
● Nebojíme sa kreativity a individuality našich zamestnancov. Naopak –
snažíme sa ich podporiť a hľadať spoločnú cestu k lepším výsledkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Čo od Teba očakávame:

V prvom rade by si mal byť človek, ktorý má prirodzene rád ľudí, váži si ich a rešpektuje ich.
Skúsenosti v personalistike, nábore, vedení pohovorov.
Dobrú náladu, zvládanie stresu pri pracovnej záťaži, akčnosť.
Zodpovedný prístup, spoľahlivosť, doťahovanie úloh do konca.
Dôraz na detail, precíznosť v práci, vedieť si urobiť poriadok v administratíve a tabuľkách.
Ak ovládaš mzdovú personalistiku, je to obrovská výhoda.

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kuzmányho 5
97401 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3082877   Dátum zverejnenia: 13.11.2017