Operátor výroby

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Havlíčkův Brod, Česko
Termín nástupu
Ihneď
24 500 Kč/mesiac+ bonus 0 – 3000 Kč - poobedná 16/Kč, nočná 25/Kč, nepretržitý režim 5 Kč/hod - nadčasy v bežný deň 25%, nadčasy cez víkend 50% - všetky ostatné príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov a zariadení na výrobu častí karosérií, podvozkov a výfukových systémov do automobilov,
- vykonávanie pravidelných kontrol a meranie podľa stanovených pravidiel,
- trojzmenná prevádzka, alebo 12- hodinová (možnosť pracovať cez víkendy aj bez),
- pozícia je vhodná pre mužov, ženy aj páry,

práca v stabilnej spoločnosti,
- príspevok na ubytovanie je 180Kč za odpracovanú zmenu (celková cena ubytovne je 7000 Kč - t.j. zhruba 3500 dopláca),

Ubytovanie podľa momentálnej dostupnosti
• V Havlíčkově Brodu (2 km od pracoviska) dostupná MHD
• Jihlava (25 km, zvozová doprava)
• Humpolec (20 km, zvozová doprava)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

nie je nutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, dochvíľnosť, skúsenosť v odbore sú výhodou, nie podmienkou

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 4592944  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 24 500 Kč/mesiac