Reagujte bez životopisu

Rušňovodič - osobná preprava

I.G. Rail, s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​Riadenie hnacích vozidiel jednosmernej el.trakcie na železničnej dráhe - typ rušňa 150 a 162, 163.
  • Preukaz rušňovodiča 24B (24B1, 24B2).
  • Poznanie tratí Košice - Chop (UA) - potrebný platný cestovný pas.
  • Práca vhodná pre pracovníkov Košice a okolie.
  • Kontrolovanie technického stavu hnacieho vozidla pred jazdou.
  • Prepravovanie materiálu, tovaru a osôb.
  • Kontrolovanie predpísanej rýchlosti a ostatných faktorov ovplyvňujúcich bezpečnosť jazdy.
  • Zastavovanie vlakových súprav na predpísaných staniciach.
  • Pristavovanie železničných vozňov na určené miesto.

​Reži cesta hradená ako výkon (podľa miesta bydliska), cestovné náhrady "z domu do domu".​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia, logistika

Prax na pozícii/v oblasti

technické, dopravné

Počet rokov praxe

2

  • Dobrý zdravotný stav.
  • Zodpovednosť.
  • Koncentrovanosť.
  • Rozhodnosť.
  • ​Odolnosť voči stresu.
  • Držiteľ preukazu rušňovodiča.

Spoločnosť I.G.Rail, s.r.o. bola založená v roku 2007. Licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe má pre trate na Slovensku, v Česku a Maďarsku. Ústredie má sídlo v Bratislave a prevádzku vo Zvolene. V súčasnosti prevádzkujeme elektrické lokomotívy jednosmernej aj striedavej trakcie a dieselové pre trate s normálnym rozchodom. I.G.Rail má uzavreté dohody o spolupráci a vzájomnom odovzdávaní vozňov s dopravcami v susedných krajinách, napr. Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Chorvátsko a Poľsko.
Sortiment prepravovaných komodít je neobmedzený: kontajnerová preprava automobilových dielov, preprava stavebného materiálu, kusových a sypkých substrátov, preprava chemických produktov (decht, benzol), obilia, vrátane nebezpečných tovarov a odpadov.
ID: 4785665  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac