Administratívny pracovník/fakturant - s maďarským jazykom

I.G. Rail, s. r. o.

Miesto práce
Na Štepnici 1, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od jazykových zdatností uchádzača a skúseností s fakturáciou a administratívou. V prípade bydliska uchádzača v prihraničných oblastiach s Maďarskom ponúkame možnosť preplácania cesty do a zo Zvolena. Plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sledovanie prepravy v aktuálnom priestore a čase,
• zasielanie informačných zostáv o realizovanej zákazke,
• zhromažďovanie a evidovanie informácií o pohybe zásielky ,
• príprava podkladov pre fakturáciu, fakturácia,
• komunikácia s dodávateľom a zákazníkom,
• evidencia došlých a odoslaných faktúr,
• aktualizácia údajov v tabuľkách,
• štatistické vyhodnotenie zrealizovaných zákaziek,
• vystavovanie faktúr v spolupráci so spoločnosťou vykonávajúcou účtovníctvo zamestnávateľa,
• preklady z a do maďarského jazyka

Pitný režim na pracovisku, flexibilný pracovný čas, možnosť kariérneho rastu.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom kontaktného formulára. Za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika alebo prevádzka železničnej dopravy – výhodou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- obchodné myslenie
- komunikatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- presnosť a kvalita
- znalosť maďarského jazyka je podmienkou

Spoločnosť I.G.Rail, s.r.o. bola založená v roku 2007. Licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe má pre trate na Slovensku, v Česku a Maďarsku. Ústredie má sídlo v Bratislave a prevádzku vo Zvolene. V súčasnosti prevádzkujeme elektrické lokomotívy jednosmernej aj striedavej trakcie a dieselové pre trate s normálnym rozchodom. I.G.Rail má uzavreté dohody o spolupráci a vzájomnom odovzdávaní vozňov s dopravcami v susedných krajinách, napr. Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Chorvátsko a Poľsko.
Sortiment prepravovaných komodít je neobmedzený: kontajnerová preprava automobilových dielov, preprava stavebného materiálu, kusových a sypkých substrátov, preprava chemických produktov (decht, benzol), obilia, vrátane nebezpečných tovarov a odpadov.
ID: 4283835  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac