Reagujte bez životopisu

Rušňovodič - náborový príspevok až do 3000 €

I.G. Rail, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 900 - 2 200 EUR/mesiac+ variabilné zložky mzdy podľa zručností zamestnanca a zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie nákladných vlakov na sieti ŽSR / SŽDC
• starostlivosť o hnacie dráhové vozidlo,
• vedenie príslušnej agendy hnacieho dráhového vozidla,
• evidencia vlakovej dokumentácie,
• komunikácia s dispečerom

- Náborový (vernostný) príspevok až do výšky 3000,- €
- Motivačné mzdové ohodnotenie – extra príplatky
- Príspevok do výšky 50% poistenia zodpovednosti za škodu
- Max 400 € z čistej mzdy ročne na bankový účet v UniCredit Banke
- Pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravu
- Možnosť kariérneho rastu, rozširovanie kvalifikácie
- Firemné teambuildingy
- Práca v klimatizovaných rušňoch rady 242 a 193 (Vectron)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

rušňovodič

Počet rokov praxe

1

• Odborná skúška rušňovodič (ŽSR č.:24B, 24B1, 24B2;)
• Skúška z obsluhy HKV motorovej trakcie, elektrickej jednosmernej, striedavej a viacsystémovej trakcie
• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovednosť
• Koncentrovanosť
• Rozhodnosť
• Odolnosť voči stresu

Spoločnosť I.G.Rail, s.r.o. bola založená v roku 2007. Licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe má pre trate na Slovensku, v Česku a Maďarsku. Ústredie má sídlo v Bratislave a prevádzku vo Zvolene. V súčasnosti prevádzkujeme elektrické lokomotívy jednosmernej aj striedavej trakcie a dieselové pre trate s normálnym rozchodom. I.G.Rail má uzavreté dohody o spolupráci a vzájomnom odovzdávaní vozňov s dopravcami v susedných krajinách, napr. Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Chorvátsko a Poľsko.
Sortiment prepravovaných komodít je neobmedzený: kontajnerová preprava automobilových dielov, preprava stavebného materiálu, kusových a sypkých substrátov, preprava chemických produktov (decht, benzol), obilia, vrátane nebezpečných tovarov a odpadov.
ID: 4131709  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac