Reagujte bez životopisu

Rušňovodič vo vlečke U.S.Steel Košice (náborový príspevok až do výšky 5000,- €)

I.G. Rail, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 200 EUR/mesiac- Náborový (vernostný) príspevok vo výške 3000 - 5000€ - Motivačné mzdové ohodnotenie – extra príplatky - Dochádzkový bonus do výšky 200€/mesiac - Príplatok za naviac odpracované zmeny 20-40 €/zmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie hnacích vozidiel v areáli vlečky U.S.Steel Košice.
• Kontrolovanie technického stavu hnacieho vozidla pred jazdou.
• Prepravovanie materiálu, tovaru a pod.
• Dodržiavanie bezpečnostných predpisov.
• Pristavovanie a posun železničných vozňov na určené miesto.

- Náborový (vernostný) príspevok vo výške 3000 - 5000€
- 12 hodinové turnusové zmeny
- Motivačné mzdové ohodnotenie – extra príplatky
- Dochádzkový bonus do výšky 200€/mesiac
- Príplatok za naviac odpracované zmeny 20-40 €/zmena
- Príspevok do výšky 50% poistenia zodpovednosti za škodu
- Max 400 € z čistej mzdy ročne na bankový účet v UniCredit Banke
- Zabezpečené ubytovanie ZDARMA
- Doprava po areáli USS ZDARMA
- Pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravu
- Služby práčovne na pranie pracovného oblečenia ZDARMA
- Možnosť kariérneho rastu, rozširovanie kvalifikácie
- Firemné teambuildingy

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám zašlite žiadosť prostredníctvom kontaktného formulára alebo na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Ostatné znalosti

Držiteľ preukazu rušňovodiča - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Železničná doprava

Počet rokov praxe

3

• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovednosť
• Koncentrovanosť
• Rozhodnosť
• Odolnosť voči stresu
• Odborná skúška č. 21 alebo č. 24 B1/B2 (rušňovodič) podľa predpisu Z 3 (odborná spôsobilosť na ŽSR)
• Odborná, zdravotná, zmyslová a psychická spôsobilosť v zmysle zákona č. 513/2009

Spoločnosť I.G.Rail, s.r.o. bola založená v roku 2007. Licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe má pre trate na Slovensku, v Česku a Maďarsku. Ústredie má sídlo v Bratislave a prevádzku vo Zvolene. V súčasnosti prevádzkujeme elektrické lokomotívy jednosmernej aj striedavej trakcie a dieselové pre trate s normálnym rozchodom. I.G.Rail má uzavreté dohody o spolupráci a vzájomnom odovzdávaní vozňov s dopravcami v susedných krajinách, napr. Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Chorvátsko a Poľsko.
Sortiment prepravovaných komodít je neobmedzený: kontajnerová preprava automobilových dielov, preprava stavebného materiálu, kusových a sypkých substrátov, preprava chemických produktov (decht, benzol), obilia, vrátane nebezpečných tovarov a odpadov.
ID: 4052840  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac