Elektrikár do 1000V na jednu zmenu, Sedita Sereď

I.D.C. Holding, a.s.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ASAP
Od 1 480 EUR/mesiacnástupná mzda od 7,90 €/hod., po skúšobnej dobe možnosť navýšenia na 8,40 €/hod, tiež navyšujeme aj po finálnom zapracovaní :) • k základnej mzde príplatok za poobednú zmenu + 0,30€/h, + prémie 12% + mes. dochádzkový bonus 50 € + 2x ročne mimoriadne odmeny + ročný dochádzkový bonus 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba hľadá do kolektívu nového kolegu, ktorým môžeš byť aj ty :)

Tvojou úlohou bude:
• vykonávanie odborných elektrických prác,
• oprava strojno-technologických zariadení,
• montáž elektrozariadení,
• elektroinštalácie rozvodných zariadení,
• údržba existujúcich elektrozariadení,
• odstraňovanie revíznych závad,
• revízie prenosného náradia,
• bežné elektroúdržbárske práce..

NEPOSKYTUJEME DOPRAVU ANI UBYTOVANIE.

Prečo je práca u nás v Sedite nie len sladká ale aj skvelá? ❤
• ponúkame prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 100 ročnou tradíciou výroby,
• práca je na hlavný pracovný pomer, priamo do kmeňového stavu,
• mesačná mzda vždy načas a každoročné mzdové prehodnotenie,
• 2x ročne mimoriadne odmeny,
• možnosť privyrobiť si stopercentnou dochádzkou až do výšky 1100 € ročne,
• refferal bonus: možnosť privyrobiť si za odporučenie nových zamestnancov, výška získanej odmeny je v závislosti od obsadzovanej pracovnej pozície od 300€ do 500€ za jedného odporučeného zamestnanca, takže čím viac tvojich kamarátov zamestnáme, tým viac môžeš zbohatnúť,
• máme vlastnú jedáleň, stravovanie je zabezpečené v priestoroch spoločnosti už od 1,10€,
• balíček 280€ na zamestnanca, ktorý si zamestnanec môže uplatniť na preplatenie zdravotnej starostlivosti, športových a kultúrnych aktivít, detský tábor, pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, alebo na preplatenie príspevku na cestovné..
• záleží nám aj na psychickej pohode našich zamestnancov a preto prispievame na rekreačné pobyty v zmysle Zákonníka práce 275€,
• poskytujeme príspevok na dôchodkové sporenie III. piliera,
• niekoľkokrát do roka obdarovávame zamestnancov darčekmi v podobe našich sladkých produktov,
• s nami máte viac času na rodinu, pretože víkendy sa u nás nepracujú,
• možnosť kariérneho rastu,
• pri nástupe novým zamestnancom poskytneme všetky osobné ochranné pracovné prostriedky,
• odmeny pri pracovných jubileách,
• príspevok na ubytovanie do výšky max 9,50€/noc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrikár

• vyhláška min. 508/2009 Z.z. § 22,
• zodpovednosť a serióznosť,
• spoľahlivosť,
• prax na vzduchotechnike a klimatizáciách výhodou,
• schopnosť čítať elektrotechnickú dokumentáciu,
• skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou

Sme hrdý zamestnávateľ už vyše 100 rokov a naše značky predstavujú nie len kvalitu a tradíciu v produkcií trvanlivého pečiva a cukroviniek, ale zároveň zosobňujú jedného z najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne.
Svojim zamestnancom poskytujeme uplatnenie spojené s množstvom zamestnaneckých benefitov a prácu v kolektíve, ktorý je srdcom značiek ako Horalky, Mila, Kávenky, Kakaové rezy, Snehuľky, Doxy, ako aj množstva nezameniteľných perníčkov, piškót, sušienok a oblátok.
Vďaka dôrazu na kvalitu, zachovávaniu pôvodných receptúr a s využívaním najmodernejších technológií vynikáme vo výrobných závodoch v Seredi, Trnave a Cíferi medzi výrobcami cukroviniek doma, aj v zahraničí. V Českej republike, Poľsku a Maďarsku máme vybudované dcérske spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím. Svoje výrobky exportujeme k zákazníkom do viac ako 30 krajín sveta.
Našim krédom je sila a stabilita.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Rufina Chamidullinová
Tel.: +421317880329
E-mail: poslať životopis
ID: 4770829  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 480 EUR/mesiac