Skladník - technik

I.D.A., s.r.o.

Miesto práce
Skladová 7, Trnava
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiac+ finančný príspevok na stravu, 13.plat po splnení zákonných podmienok, benefity za dochádzku, benefity za 100% plnenie úloh v súlade s internou smernicou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za sklad hotových výrobkov náhradných dielov na železničné vagóny ,
Príjem a uskladnenie /zakladanie/ tovaru aj ťažší tovar zo železa
Vedenie skladovej evidencie, inventarizácia skladových zásob,
Realizácia vstupnej a výstupnej kontroly tovaru, práca s PC
Výdaj tovaru, obsluha vysokozdvižného vozíka, občasný rozvoz tovaru v rámci TT kraja na vozidle do 3,5t
Údržba skladových zariadení,
Ochrana majetku , dodržiavanie bezpečnosti, ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany, Udržiavanie poriadku na pracovisku

jednosmenná prevádzka, služobný mobilný telefon, mladý pracovný kolektív, čisté prostredie,

Hľadáme spoľahlivého pracovníka so zmyslom pre samostatnú prácu bez potreby dohľadu a kontroly za ktorého bude vypovedať vykonaná práca.. Svoje prihlášky do výberového konania uvádzajte cez portál, prípadne priamo e-mailom.
Ozveme sa po vyhodnotení kola len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s VZV výhodou

Malá rodinná obchodno-výrobná spoločnosť na trhu od 1994. Dizajn, zabezpečenie výroby, predaj,distribúcia, veľkoobchod s náhradnými dielmi na železničnú prepravu. Certifikáty podľa STN ISO 9001:2016 ,EN15085.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4710255  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac