Společnost I&C Energo a.s. je špičkovým dodavatelem komplexních služeb v oblasti systémů kontroly řízení, elektro, průmyslových informačních systémů a inženýrských řešení. Více informací na www.ic-energo.eu.

Projektant elektro – Mochovce, J. Bohunice

I&C Energo a.s.

Místo práce
Kalná nad Hronom
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/měsíc

Pracovná náplň:

  • návrh a riešenie projektov Elektro a SKR pre riadenie technologických celkov v energetike a podobných technologických procesoch, prednostne v JE (Mochovce a J. Bohunice).
  • návrh rozvádzačov VN, NN a SKR
  • Návrh káblových trás, dispozícií zariadení
  • Návrh vypracovanie RPD, DSV a rozpočtov
  • Spolupráca pri návrhoch predpisov pre skúšky a prevádzkových predpisov

Požiadavky:

  • SŠ/VŠ vzdelane technického zamerania, elektro
  • technické skúsenosti, dobrý prehľad v technických normách
  • min. 5 rokov praxe na pozícii projektanta MaR / elektro, výhodou je prax na JE
  • MS Office – pokročilý
  • AutoCAD – pokročilý
  • ELCAD - pokročilý
  • AJ na úrovni B2 alebo vyššej
  • Vyhláška 508/2009 §24
  • člen SKSI – technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
  • komunikačné schopnosti, asertivita a vodcovské schopnosti
  • časová flexibilita
  • VP skupiny B

Ponúkame:

  • zázemie veľkej spoločnosti
  • odpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostný bonus podľa pracovných výsledkov, odmeny naviazané na výsledky spoločnosti
  • služobné vozidlo, notebook a mobilný telefón i k súkromnému využitiu
  • pružná pracovná doba
  • stravenky
  • priestor pre sebarealizáciu, profesný a kariérny rast
  • Nástup podľa dohody.
  • Ponúkaný plat 1800-2000€ / mesiac

Kontakt

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Tomanová
Tel.: 602 581 541
E-mail: poslať životopis

ID: 4034020  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc