Reagujte bez životopisu

Technik prípravy farieb

I.C.A. Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Šoporňa
Termín nástupu
ihneď (dohodou)
850 - 1 300 EUR/mesiacMzda závsí od schopností a predchádzajúcich skúseností zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aplikuje receptúry pri výrobe odtieňov jednotlivých priemyselných farieb a moridiel.
Vyhodnocuje kvalitu farieb a odtieňov a riadi ich prípravu a distribúciu.
Analyzuje a rieši problémy.

Uchádzačovi ponúkame kompletné zaškolenie, práca je vhodná pre absolventa.
Ponúkame stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, výkonnostné odmeny, stravné lístky.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky, radi odpovieme na Vaše otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť, zameranie na kvalitu, schopnosť učiť sa, schopnosť sebamotivácie, príjemné vystupovanie.

Obchodná spoločnosť so zameraním na výrobu, distribúciu a predaj náterov a ostatných materiálov v drevovýrobe.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 286922  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac