Špecialista kvality, environmentu a BOZP

Hyundam Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravuje dokumentáciu na základe požiadaviek ISO/TS 16949, ISO 14001 a OHSAS 18001
- komunikuje s externými spoločnosťami
- riadi nápravnú a preventívnu činnosť
- riadi dokumentáciu Integrovaného manažérskeho systému
- pripravuje mesačné a ročné správy
- organizuje školenia zamestnancov
- zlepšuje systém kvality, environmentu a bezpečnosti
- riadi interné a externé audity kvality

- motivačný a dochádzkový bonus
- III. dôchodkový pilier
- firemné benefity (teambuildingy, výročné odmeny, sociálne výhody)
- ďalší odborný rast a školenia
- priateľský kolektív

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí nám zašlú svoj životopis. Vynasnažíme sa kontaktovať každého, kto spĺňa požiadavky tejto pozície. V prípade, že niekoho nebudeme kontaktovať, vopred sa kandidátovi ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2018 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť normy ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 (certifikát interného audítora vítaný)
Základná komunikácia v anglickom jazyku
Zodpovedný prístup k práci a schopnosť pracovať samostatne

Upresnenie:
1) Pracovná skúsenosť s alebo vzdelanie najlepšie v integrovanom systéme kvality (Systém Manažérstva kvality) - nie je nevyhnutnou podmienkou pri splnení bodov 2) a 3) nižšie.
2) Skúsenosť s ISO/TS 16949 (Pracovná popr. absolvované školenie/a)
3) Skúsenosť (pracovná alebo aspoň študijná) s normou ISO 14001 (ENVIRONMENT)
4) Skúsenosť (pracovná alebo aspoň študijná) s normou OHSAS 18001 (BOZP)
5) Skúsenosť s Auditmi podľa normy ISO/TS 16949 (popr. ISO 9001) vítaná
6) Skúsenosť s legislatívnymi predpismi v oblasti ŽP (STN a OTN) vítaná

Výroba palivových čerpadiel pre automobilový priemysel / The Fuel pump production in automotive Industry

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hyundam Slovakia, s.r.o.
M.R. ŠTEFÁNIKA 71
01001 Žilina

Kontakt

ID: 975096   Dátum zverejnenia: 7.12.2017