Špecialialista environmentu a bezpečnosti

Hyundam Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
M. R. Štefánika, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Od 1 050 EUR/mesiac+ mesačný dochádzkový bonus 100 EUR brutto (konečná mzda závisí od skúseností kandidát)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie úloh a problémov týkajúcich sa problematiky životného prostredia v podniku (odpad, voda,...)
- komunikácia s orgánmi štátnej správy, samosprávy v oblasti ochrany ŽP (žiadosti o povolenia, hlásenia, atď.)
- zapracovanie a implementácia novej legislatívy do systému EMS a do praxe
- organizovanie zberu a odvozu nebezpečného odpadu
- spolupráca s externým BOZP/PO technikom v oblasti legislatívnych požiadaviek
- vykonávanie školení a oboznamovanie pracovníkov so systémom EMS a BOZP/PO
- zodpovednosť za dodržiavanie postupov a činností stanovených vo vnútropodnikovej dokumentácii EMS a BOZP/PO ako ich vylepšovanie
- zodpovednosť za vypracovanie a hodnotenie rôznych registrov v oblasti EMS a BOZP/PO (aspekty, riziká a príležitosti, zainteresované strany a pod.)
- uloženie povinnosti vypracovania a realizácie nápravných opatrení v oblasti environmentu a bezpečnosti na odstránenie nezhôd
- vykonávanie ostatných činností a povinností vyplývajúcich z ISO 14 001, ISO 45001 a vnútropodnikovej dokumentácie EMS a BOZP/PO

- dochádzkový bonus
- III. dôchodkový pilier
- firemné benefity (teambuildingy, výročné odmeny, sociálne výhody)
- ďalší odborný rast a školenia
- priateľský kolektív

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť relevantných noriem (ISO 9001, IATF 16949), znalosť ISO 45001, ISO 14001 nie je úplne nevyhnutnou podmienkou
Certifikát interného audítora vítaný
Základná komunikácia v anglickom jazyku
Zodpovedný prístup k práci a schopnosť pracovať samostatne

Upresnenie:
1) Pracovná skúsenosť alebo vzdelanie najlepšie v integrovanom systéme kvality (Systém Manažérstva kvality) - nie je nevyhnutnou podmienkou pri splnení bodov 2 a 3 nižšie.
2) Skúsenosť (pracovná alebo aspoň študijná) s normou ISO 14001 (ENVIRONMENT)
3) Skúsenosť (pracovná alebo aspoň študijná) s normou ISO 45001 (BOZP)
4) Skúsenosť s Auditmi podľa normy ISO 9001
5) Skúsenosť s IATF 16 949 (Pracovná popr. absolvované školenie/a)
6) Skúsenosť s legislatívnymi predpismi v oblasti ŽP (STN a OTN) vítaná

Výroba palivových čerpadiel pre automobilový priemysel / A Fuel pump production in automotive Industry

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4338724  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac