Manažér výroby a údržby

Hyundam Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 71, Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 800 EUR/mesiacfinálna mzda dohodnutá s kandidátom po posúdení pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie a optimalizáciu výrobného procesu a údržby strojov,
- analyzovanie výrobných postupov s cieľom optimalizovať výkonnosť, kvalitu a zvýšiť bezpečnosť práce,
- vytváranie a zavádzanie nových výrobných postupov,
- pripravovanie denných, týždenných a mesačných plánov výroby v závislosti od objemu objednávok,
- riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov výroby a údržby,
- sledovanie efektivity, hospodárnosti a kvality výroby a údržby,
- zodpovednosť za dodržiavanie systémov kontroly kvality IATF 16949 a bezpečnostných predpisov

- III. dôchodkový pilier
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- mladý kolektív,
- finančné benefity pri špeciálnych príležitostiach

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal vyššie uvedené požiadavky, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• 2 roky praxe v riadení výrobnej alebo montážnej prevádzky,
• plánovanie výroby v závislosti na podmienkach vývozu zákazníkom (Hyundai CZ, Kia SK, Daimler Mercedes GER),
• schopnosť riadiť, viesť , komunikovať a motivovať tím výroby a tím údržby,
• odborné, technické a reprezentatívne vystupovanie,
• schopnosť riadiť sa pokynmi konateľa spoločnosti.

Výroba palivových čerpadiel pre automobilový priemysel / A Fuel pump production in automotive Industry

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3858051  Dátum zverejnenia: 18.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac