Reagujte bez životopisu

Operátor zmeny vo výrobe

Hyundam Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 71, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Od 772 EUR/mesiac672-872-€/mesiac. Základná mesačná mzda 672,-€ + variabilné zložky mzdy, t.j. dochádzkový bonus 100,-€ brutto + motivačný bonus do 100,-€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhuje výrobnú linku a je zodpovedný za pridelený pracovný proces
- zodpovedá za kvalitu a množstvo realizovaného produktu
- vykonáva pomocné práce podľa pokynov nadriadeného
- je zodpovedný za dodržiavanie 5S na pridelenom procese
- dodržiava environmentálne a bezpečnostné požiadavky
- zásobuje linku správnym materiálom (kontrola čísla materiálu, názvu materiálu)
- dokladá materiál z regálov na jednotlivé linky
- páskuje palety s prázdnymi boxami alebo hotovými výrobkami

- práca v dvojzmennej prevádzke (6-14, 14-22),
- mesačný motivačný a dochádzkový bonus
- III. dôchodkový pilier
- firemné benefity (teambuildingy, výročné odmeny, sociálne benefity)

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám poslali svoje životopisy. Vynasnažíme sa kontaktovať každého, kto spĺňa požiadavky tejto pozície. V prípade, že niekoho nebudeme kontaktovať, vopred sa ospravedlňujeme. ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca vhodnejšia pre mužov
- ochota pracovať nadčasy (aj v sobotu, niekedy i vo sviatok),
- samostatnosť a aktívny prístup k práci,
- schopnosť rýchlo sa učiť
- tímový kolega
- táto práca vyžaduje občas dvíhanie 20 kg boxov so súčiastkami

Výroba palivových čerpadiel pre automobilový priemysel / A Fuel pump production in automotive Industry

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3472991  Dátum zverejnenia: 14.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 772 EUR/mesiac