HR Specialist

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac*Zo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciách. Dôkladne zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a skúsenosti v našom kompenzačnom balíku a/alebo pri ponuke iných pozícií. Naším cieľom je odmeniť našich zamestnancov férovo, s ohľadom na situáciu na trhu a sme pripravení privítať v našom tíme kvalitných kandidátov a mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme nového kolegu, ktorý bude podporou pre našich kolegov na HR oddelení pri:
* procese náboru nových zamestnancov
* pri komunikácii s personálnymi agentúrami
* pri tvorba pracovno-právnych dokumentov súvisiacich so vznikom, zmenou pracovného pomeru zamestnancov
* pri príprave plánu vzdelávania
* pri organizácii a zabezpečenia tréningov podľa schváleného plánu vzdelávania
* pri organizácii procesov zaškoľovania nových zamestnancov
* pri agende povinných lekárskych prehliadok, pracovných úrazov
* pri tvorbe reportov v zmysle požiadaviek manažmentu
* pri spracovaní dochádzky kmeňových a dočasne pridelených zamestnancov vrátane uzávierkových prác
* pri prípave výpočtu miezd, výpočtu náhrad a výpočtu daňových povinnosti
* pri komunikácii s externými spoločnosťami

* Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti v rámci skupiny Hyundai Motor Group
* Práca v modernom automobilovom závode v blízkosti centra Žiliny
* Nové a čisté pracovné prostredie v úzkom kontakte s najmodernejšími technológiami
* 13. a 14. plat, produkčný bonus, mesačný MBO bonus
* Stravné lístky
* Príspevok na dopravu
* Platené nadčasy
* Príspevok na rekreáciu
* Príspevok do 3. dôchodkového piliera
* Vzdelávanie, športový deň, vianočný večierok, spoločné obedy a pod.
* Zľavy pre vybraných obchodných partnerov a iné
* Perspektívne a stabilné zamestnanie

Hľadáme personalistu, zrelú osobnosť s relevantnými skúsenosťami a schopnosťami.
Ak Vás táto pracovná pozícia zaujala a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám prosím Váš životopis a motivačný list v anglickom jazyku.
Budeme kontaktovať len tých najvhodnejších kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Akékoľvek ďalšie informácie získate na mobilnom kontakte uvedenom nižšie.
Ďakujem všetkým za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť
komunikativnosť
presnosť a zmysel pre detail
schopnosť rýchlo sa učiť
flexibilita
ochota

Hyundai Transys je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na svetovom trhu otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvojový potenciál našich zamestnancov s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (súpravy predných a zadných autosedačiek).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Jedlovcová
Tel.: +421911072660
E-mail: poslať životopis
ID: 4363809  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac