Inšpektor/ka kvality

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa práca v modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti?
Baví Ťa svet výrobných technológií, automotive segmentu a chceš si zarobiť?

Hľadáme kolegu/kolegyňu na oddelenie kvality, ktorej pracovnou náplňou bude:
- vizuálna kontrola kvality v procese výroby, vo výrobnej linke
- indikácie materiálových/výrobných chýb
- kontrola funkčnosti vyrábaných dielov (práca s testermi)

V prípade záujmu, pošli svoje CV-čko na adresu [email protected] alebo rovno volaj k nám na personálne oddelenie na číslo 0948 259 305.
Ďakujeme!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

765€ + mesačná variabilná zložka mzdy až do výsky 150€ + ďalšie bonusy (pozri odsek Zamestnanecké výhody, benefity)

- Nástupná mzda 765 € + variabilná zložka mzdy 150 € / mesiac
- Zvýšenie základnej mzdy už po 6 mesiacoch o 30 €, po ďalších 6 mesiacoch o 30 €
- Príplatok za nočnú prácu 1,50 € / hodina, sobota s 50 % zvýhodnením, nedeľa/sviatok so 100 % zvýhodnením
- Zimný a letný bonus vo výške 55 % základnej mesačnej mzdy, ročný výrobný bonus 500 €
- Darčekový bonus 100 €
- Príspevok na rekreáciu
- Bonus "Zamestnanec mesiaca" v hodnote 50 €
- Príspevok na dopravu 15 € / mesiac
- Stravné lístky v hodnote 3,83 €
- Narodeninové poukážky v hodnote 25 €
- Príspevok do 3. piliera
- Zdarma doprava na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina do závodu a naspäť
- Spoločné večere, teambuildingy, spoločenské podujatia
- Množstvo príspevkov zo sociálneho fondu, príležitostné darčeky
- Zľavy u vybraných obchodných partnerov v Žiline a okolí (reštaurácie, obchody, wellness, športoviská)
- Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie v modernom závode

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, dobrý zrak
- ochota pracovať v 3-zmennom režime (pondelok - piatok)
- samostatnosť, zodpovednosť a zmysel pre detail

Hyundai Transys, one of the core automotive component suppliers owned by the Hyundai Motor Group. Company was formed by the fusion of Hyundai Dymos and Hyundai Powertech. The Korean component manufacturer produces transmissions, axles and seating systems. Hyundai Transys claims to be the only company in the world specializing in all types of transmission systems such as automatic, manual, dual clutch (DCT) and continuously variable transmissions (CVT).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bratislavská cesta 119
01001 Žilina

Kontakt

ID: 3356800   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   765€ + mesačná variabilná zložka mzdy až do výsky 150€ + ďalšie bonusy (pozri odsek Zamestnanecké výhody, benefity)