Asistent/Asistentka pre kvalitu a bezpečnosť práce

Hyundai Steel Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
Ihneď alebo podľa dohody
nástupný plat od 727 €, závisí od predchádzajúcich skúsenosti a dosiahnutej praxe. + štvrťročný bonus + dovolenkový a Vianočný bonus + dochádzkový bonus (po ukončení skúšobnej doby)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a aktualizácia dokumentov kvality
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamačných procesov
- reportovanie nadriadenému
- budovanie, udržiavanie a rozvíjanie systému manažérstva kvality podľa platných noriem
- vykonávanie interných auditov na preskúmanie účinnosti systému manažérstva kvality
- vykonávanie auditov u zákazníkov
- zavádzanie, realizácia a kontrola nápravnej a preventívnej činnosti
- lokálna implementácia bezpečnostných štandardov so zodpovedným bezpečnostným technikom
- vydávanie inštrukcií ohľadom bezpečnosti práce pre zamestnancov,
- zisťovanie skutočností v prípade incidentov porušenia bezpečnosti práce za spolupráce polície a iných inštitúcii v prípade potreby
- evidencia dokumentácie z oblasti bezpečnosti práce

Práca v stabilnej a perspektívnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle.
Práca na hlavný pracovný pomer.
Stabilné pracovné prostredie.
Ročné navyšovanie mzdy.
Dochádzkový bonus po ukončení skúšobnej doby.
Štvrťročné bonusy.
Dovolenková a Vianočná odmena.
Čiastočné preplácanie cestovného.
Finančná odmena pri pracovnom jubileu.
Stravovanie v závodnej jedálni.
Zaujímavý sociálny program.

Štruktúrovaný životopis v SJ a AJ spolu s motivačným listom pošlite prosím na nižšie uvedenú e-mailovú alebo poštovú adresu. V predmete správy uvádzajte názov pozície o ktorú máte záujem.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník oddelenia ľudských zdrojov na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Doručením životopisu, motivačného listu alebo ďalších dokumentov poskytujete Vaše identifikačné a kontaktné osobné údaje v nich obsiahnuté našej spoločnosti, čím nadobúdate v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES, postavenie dotknutej osoby, ktorá má právo na prístup k osobným údajom evidovaným o vás v Hyundai Steel Slovakia, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov a právo na prenos osobných údajov z Hyundai Steel Slovakia k inej osobe. Ako dotknutá osoba máte súčasne právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Hyundai Steel Slovakia nezamýšľa preniesť vaše osobné údaje do tretej krajiny alebo medzinárodnej organizácii, ani ich iným spôsobom zverejniť. K automatizovanému rozhodovaniu vrátane profilovania dotknutých osôb nedochádza. V odôvodnených prípadoch môžu byť osobné údaje poskytnuté príjemcom, ako sú napríklad Inšpektorát práce, orgány činné v trestnom konaní, súdy, advokáti poskytujúci Hyundai Steel Slovakia právne služby. Poskytnutie osobných údajov nie je zákonnou ani zmluvnou požiadavkou. Svoje osobné údaje nie ste povinní na tento účel poskytnúť, avšak bez ich poskytnutia Hyundai Steel Slovakia nemôže uchádzača o zamestnanie v Hyundai Steel Slovakia evidovať a komunikovať s ním. Na zaradenie do evidencie uchádzačov o zamestnanie v Hyundai Steel Slovakia je potrebný váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov na tento účel. V životopise preto prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov“. Doba platnosti vášho súhlasu so spracúvaním osobných údajov je 6 mesiacov od jeho poskytnutia. Ako dotknutá osoba máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania pred odvolaním súhlasu. Právo odvolať súhlas so spracúvaním osobných údajov možno uplatniť aj pred uplynutím času, na ktorý bol udelený, a to nasledujúcimi spôsobmi: a) emailovou správou zaslanou na [email protected] alebo b) listovou zásielkou zaslanou na adresu sídla Hyundai Steel Slovakia s uvedením textu „GDPR - odvolanie súhlasu“ na obálke. Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov môžete adresovať zodpovednej osobe Hyundai Steel Slovakia na e-mailovej adrese: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť a zodpovednosť
Organizačné a komunikačné zručnosti
Technické a analytické schopnosti
Skúsenosť na podobnej pozícii je vítaná
Skúsenosti a znalosti nástrojov a systémov kvality a ISO normy sú výhodou, nie však podmienkou

1. Sesterská spoločnosť firmy Kia Slovakia
2. Výroba pre automobilový priemysel.
3. Nákup oceľových zvitkov z Kórejských a Európskych valcovní.
4. Strihanie a rezanie oceľových zvitkov.
5. Zváranie oceľových plechov.
6. Dodávka spracovaných oceľových plechov pre Kia Slovakia a jej dodávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3620873  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 727 €, závisí od predchádzajúcich skúsenosti a dosiahnutej praxe. + štvrťročný bonus + dovolenkový a Vianočný bonus + dochádzkový bonus (po ukončení skúšobnej doby)