Mechanik pre obsluhu a servis zariadení

HYUNDAI ENGINEERING SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Kia Motors Slovakia s.r.o., Teplička nad Váhom
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacplus zimný / letný bonus (do 50 % / 55 % zo základnej mzdy), dochádzkový bonus, variabilná zložka (0 - 15%) výška základnej mzdy bude dohodnutá individuálne podľa kvalifikácie a pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a kontrola zariadení pomocou riadiaceho systému BMS, HMI
Kontrola a obsluha potrubných rozvodov pre dodávky vody, požiarnej vody, pary, plynu a stlačeného vzduchu
Kontrola a obsluha zariadení na výrobu tepla a rozvod tepla
Kontrola a obsluha zariadení na výrobu a rozvod stlačeného vzduchu
Kontrola a obsluha stabilných hasiacich zariadení
Vykonávanie opráv zverených zariadení

Práca v jednozmennej prevádzke Po-Pia 7:00-15:30

stravné lístky v plnej výške platené zamestnávateľom
úrazové poistenie počas výkonu práce
zvýhodnené podmienky nákupu áut značky Kia
sociálny program

Vážime si Váš prejavený záujem, napriek tomu však budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie - strojár, mechanik, elektrotechnik

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Podmienkou výkonu práce na tejto pozícii je mať absolvované očkovanie proti žltačke typ A, proti tuberkulóze a tetanu.

Výhodou pri pracovnom pohovore môže byť:
- odborná spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. § 17- kuričský preukaz, zváračský preukaz, oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení, oprávnenie na obsluhu VZV, odborná spôsobilosť na opravy plynových zariadení, odborná spôsobilosť na obsluhu technických zariadení tlakových
- znalosť anglického jazyka

Od uchádzača očakávame samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť a pozitívne myslenie

Spoločnosť HYUNDAI ENGINEERING SLOVAKIA s.r.o. poskytuje služby v oblasti správy a údržby budov v areáli výrobného závodu Kia Slovakia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4543875  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac