Údržbár/elektrikár

Hyundai Dymos Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 119, Žilina
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa práca v modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti?
Baví Ťa svet výrobných technológií a automotive segmentu?
Máš skúsenosti s elektroúdržbou strojných zariadení, s pneumatikou, hydraulikou a práca s PLC zariadeniami ti nie je cudzia?
Ak áno, daj nám o sebe vedieť.

Na pozícii údržbár/elektrikár u nás budeš zodpovedať za:
- riešenie a vykonávanie údržby na strojoch a zariadeniach
- sledovanie a znižovanie prestojov vo výrobe
- vykonávanie preventívnych a predpísaných kontrol
- zaisťovanie spôsobilého technického stavu používaných strojov, prístrojov a zariadení
- promptné riešenie vzniknutých technických závad a nedostatkov
- sledovanie preventívnych opatrení podľa určeného plánu
- sústavné zlepšovanie výrobného procesu i samotného systému údržby za účelom minimalizácie nákladov s ohľadom na bezpečnosť pri práci

Jedná sa o prácu s najmodernejšími technológiami a zariadeniami, ponúkame možnosť odborného i profesionálneho rastu.

... a čo Vám v rámci Skupiny Hyundai Motor Group vieme ponúknuť naviac?
- Perspektívne a stabilné zamestnanie
- Možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej skupiny
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Práca v modernom závode v centre Žiliny
- Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie
- Nové zariadenia, pracovné pomôcky a vybavenie
- Práca na pracovnú zmluvu priamo so spoločnosťou Hyundai Dymos (nie agentúra)
- Závodné stravovanie i stravné lístky
- Teambuildingové aktivity
- Dochádzkový a výrobný bonus (na mesačnej báze)
- Letný & zimný plat, ročný výrobný bonus
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce (víkendové, nadčasové, nočné)
- Zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov (reštauračné zariadenia, lyžiarske stredisko Valča so zľavou 50% na celodenný skipas pre dospelú osobu a členov rodiny, aqua-relax centrá, športové predajne a i.)
- Bohatý sociálny program, spoločenské podujatia a iné
- Príjemnú, priateľskú firemnú kultúru
- Team profesionálov z radov kolegov i nadriadených

V prípade záujmu o zamestnanie, prosíme zaslať svoj životopis na e-mailovú adresu recruitment@hyundai-dymos.sk, prípadne osobne na vrátnicu spoločnosti. Bližšie informácie na tel. čísle 0948 259 305. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/Technika/Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

- Prax v údržbe elektrických a mechanických zariadení
- Práca v nepretržitej prevádzke (4-zmenná prevádzka, tzv. "12tky", t. j. 2 dni denná 6:00-18:00, 2 dni nočná 18:00-6:00, 4 dni voľno)
- Odborná spôsobilosť na elektrické zariadenia - § 22 alebo § 23 Vyhl. č. 508/2009
- Prax s pneumatikou, hydraulikou, senzorikou, PLC
- Prax v oblasti opráv strojov a liniek
- Znalosť práce s technickou dokumentáciou
- Znalosť v oblasti TPM, 5S
- Užívateľská úroveň MS Office
- Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci, dôslednosť a trpezlivosť
- Logické a analytické myslenie
- Odolnosť voči stresu

DYMOS is an abbreviation of Dynamic Motor System. Putting top priority on customer satisfaction with advanced technologies and quality products, DYMOS is actively practicing R&D, employee-centered and global management to become the leading automobile parts manufacturer. Through these efforts, DYMOS makes its best for customers to create more value to enhance their competitiveness.

DYMOS has satisfied customer’s needs with its quality products, positioning itself as one of the most reliable suppliers of key auto parts. Based on its high reputation, DYMOS is a global firm with its parent company, Hyundai-Kia automotive group.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hyundai DYMOS Slovakia s.r.o.
Bratislavská cesta 119
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3210237   Dátum zverejnenia: 9.10.2017