Operátor výroby

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Bratislavská cesta 119, 01001 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž finálneho výrobku
  • Práca na výrobnej linke v automobilovom priemysle
  • Manuálna práca v stoji
  • Plnenie úloh zadaných team lídrom v súlade s pracovnými inštrukciami
  • Práca na zmeny

  • Perspektívne zamestnanie v novom modernom závode
  • Zázemie stabilnej spoločnosti
  • Závodné stravovanie
  • Práca na hlavný pracovný pomer - pracovná zmluva
  • Zaujímavé platové ohodnotenie, zamestnanecké benefity, 13 plat,
dochádzkový bonus, všetky zákonné príplatky

Ponúkame perspektívne zamestnanie na plný pracovný úväzok, skúsenosti z automotive vítané

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
  • dobrý zdravotný stav
  • pracovná disciplína
  • časová flexibilita

Hyundai Transys je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na svetovom trhu otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvojový potenciál našich zamestnancov s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (súpravy predných a zadných autosedačiek).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2123783  Dátum zverejnenia: 8.11.2016