IT Junior / HelpDesk support

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizačná zložka

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta. Okrem základnej mzdy sú pravidelne vyplácané produkčné bonusy, dochádzkové bonusy, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre doplnenie nášho HelpDesk tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý má vo svojej DNA vysokú mieru orientácie na zákazníka, vynikajúce komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie a trpezlivosť.

Čo Ťa u nás čaká?

Prijímanie a spracovanie požiadaviek od zákazníkov, oprava a reinštalácia počítačov, riešenie technických problémov s HW a SW, denné monitorovanie rozličných IT systémov, pravidelné reportovanie, technická podpora a pomoc dalším tímom a mnoho ďalšieho.

Spoločnosť ponúka velmi zaujímavú príležitosť práce v globálnom prostrediu, stabilné zamestnanie s motivujúcim mzdovým a bonusovým ohodnotením, zamestnanecké výhody, možnosť práce a kariérneho rastu v úspešnom medzinárodnom tíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Proaktívny a pozitívny prístup s orientáciou na splnenie cieľov
- vzdelanie ideálne v odbore Informačné technológie alebo príbuzenský odbor
- Výhodou znalosti: Active Directory, 365
- Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané
- Anglický jazyk B2 slovom a písmom

Hyundai AutoEver Europe GmbH (HAEE) je plne vlastnená dcérska spoločnosť skupiny Hyundai & KIA Motor Group so sídlom v Soule (Južná Kórea). Spoločnosť Hyundai AutoEver Europe GmbH má svoje európske ústredie v Nemecku a pobočky na Slovensku, v Českej republike a v Rusku. Poskytujeme IT služby, ktoré podporujú inovácie a IT konkurencieschopnosť spoločností Hyundai a KIA v rôznych európskych krajinách v oblastiach ako predaj, vývoj, implementácia a prevádzka výrobných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Niedobova
Tel.: +420 724 616 674
E-mail: poslať životopis
ID: 4838230  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac