SAP špecialista / ABAP programátor

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizačná zložka

Teplička nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta. Priemerná mzda po odpracovaní 12 mesiacov je 3 000 €. Uchádzačom s relevantnými skúsenosťami môže byť ponúknutá základná mzda individuálne. Súčasťou odmeňovania sú aj ďalšie zamestnancké výhody a benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen SAP tímu budete spolupracovať na vývoji, implementácii a údržbe ERP systémov, ktoré napomáhajú spravovať kľúčové podnikové procesy.

Budete mať zodpovednosť za implementáciu, vývoj a funkčnosť svereného modulu systému SAP, poskytovať podporu a konzultácie uživatelom.

Spoločnosť ponúka velmi zaujímavú príležitosť práce v globálnom prostrediu, stabilné zamestnanie s motivujúcim mzdovým a bonusovým ohodnotením, zamestnanecké výhody, možnosť práce a kariérneho rastu v úspešnom medzinárodnom tíme.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v ANGLICKOM jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Predchádzajúca minimálne 1 ročná prax a skúsenosť so SAP-om; ERP modulom (MM, SD, PP)
- SAP : znalosť programovacieho jazyka ABAP
- programátorské skúsenosti
- developer mind

Analytické a logické myslenie, komunikatívnosť a tímový duch, schopnosť navrhovať riešenia.

Hyundai AutoEver Europe GmbH (HAEE) je plne vlastnená dcérska spoločnosť skupiny Hyundai & KIA Motor Group so sídlom v Soule (Južná Kórea). Spoločnosť Hyundai AutoEver Europe GmbH má svoje európske ústredie v Nemecku a pobočky na Slovensku, v Českej republike a v Rusku. Poskytujeme IT služby, ktoré podporujú inovácie a IT konkurencieschopnosť spoločností Hyundai a KIA v rôznych európskych krajinách v oblastiach ako predaj, vývoj, implementácia a prevádzka výrobných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4806500  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac