Účtovník

HYSTER Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Buzulucká 3, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
fixná zložka od 600,00 € + pohyblivá zložka v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje vedenie zverenej účtovnej agendy v podvojnom účtovníctve, evidenciu majetku v informačnom systéme (HeliosOrange - zaškolíme). Spracovanie tuzemských a zahraničných cestovných príkazov zamestnancov v zmysle zákona o cestovných náhradách. Súčinnosť pri spracovaní daňových priznaní k DPH a k dani z príjmu a účtovnej závierky.

- stabilné zamestnanie v silnej spoločnosti
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, znalosti a nápady
- práca v profesionálnom priateľskom kolektíve
- možnosť získania cenných skúseností a praxe
- adekvátne platové ohodnotenie

Hľadáme precíznu a zodpovednú osobnosť, ktorá má chuť pracovať s nami.
Žiadosti spolu so životopisom a motivačným listom zasielajte mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dynamická a flexibilná, zodpovedná osobnosť
- ekonomické vzdelanie
- kolektívny hráč

Spoločnosť HYSTER Slovakia so sídlom vo Zvolene je výhradný exkluzívny zástupca značky HYSTER na Slovensku. Pôsobí v oblasti predaja, prenájmu a servisu manipulačnej techniky. Je autorizovaným a výhradným distribútorom celosvetovo uznávanej značky, ktorá zahŕňa viac ako 140 modelov vysokozdvižných vozíkov. Spoločnosť patrí medzi TOP 10 firiem banskobystrického regiónu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3300625  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná zložka od 600,00 € + pohyblivá zložka v závislosti od skúseností