Junior Unity Developer - Startup

Hypomo, s.r.o.

Mlynské nivy, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hoxna a Hypomo sú prelomové startupy pracujúce v oblasti Fintech, Gaming, Augmented Reality a Virtual Reality. Od tvorcov hier ako Disco Elysi um a distribútorov Sonic budujeme ďalšiu syntetickú realitu na svete.

Hľadáme vynikajúcich študentov, ktorí sa k nám chcú pridať do našich kancelárií v Nivy Tower Bratislava, pracovať na novom 3D skenovacom engine, ktorý vyvíjame v Unity 3D. Vďaka tomu získate obrovské skúsenosti z herného priemyslu a skúsenosti s VR a rozšírenou realitou.

- Kľúčové zodpovednosti:
Implementujte funkcie na vysokej technickej úrovni pomocou Unity & C#.
Tímová práca je životne dôležitá – Spolupracujte s inými vývojovými disciplínami, ako je dizajn, umenie a animácia (a ďalšie), aby ste si vytvorili jasný obraz o požiadavkách na funkciu projektu, na ktorej máte za úlohu pracovať, aby ste vy a vaši kolegovia mohli poskytovať dokonalé Vlastnosti.
Naučte sa všetky nové technológie, jazyky a technické zručnosti potrebné na poskytovanie funkcií, na ktorých pracujete
Podieľajte sa na tímovom plánovaní a agilných procesoch
Zúčastnite sa kontroly kódu
Použite správu verzií na odovzdanie svojej práce
Oprava chýb, ktoré boli objavené a zaznamenané našimi tímami kontroly kvality
Na vytváranie a udržiavanie technickej dokumentácie použite Confluence alebo iné relevantné nástroje na vytváranie dokumentov.

- Základné skúsenosti a zručnosti
Zažite Unity 3D vo svojej spálni
Pochopenie Gitub
Pochopenie pravidiel vetvenia a pracovného postupu Pull-Request
Kontrola kódu, poskytovanie konštruktívnej spätnej väzby a návrhy na vylepšenia kódu
Systémy na sledovanie úloh, ako je Jira, Azure DevOps, Trello alebo niečo podobné
Silné zručnosti v oblasti technickej dokumentácie

- Očakávame

• VŠ vzdelanie – v súčasnosti študent
• Jednota – pokročilý
• C# – pokročilé
• Angličtina – aktívne
• Vášeň pre experimentovanie a učenie
• Proaktivita
• Analytické myslenie so zameraním na riešenie problémov

Práca v Nivy Tower
Cestujte do iných herných štúdií, ako je Za / Um s našimi zakladateľmi
Bezplatné používanie skútrov a bicyklov
Potenciál získať kryptomeny ako bonus k vašej mzde
Pružná pracovná doba
Mesačné tímové večierky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hypomo je hypotekárna maklérska spoločnosť, ktorá transformuje obchodný model maklérov, ktorý poznáte doteraz.
Zavedením technológie a zrozumiteľnosti do odvetvia vytvárame zážitok zo sprostredkovania hypotéky, ktorý je rýchly, bezplatný a jednoduchý.
Na rozdiel od akejkoľvek inej maklérskej spoločnosti, naši špecialisti sú odmeňovaní na základe hodnotenia klienta a nie na základe toho, ktorá banka im dáva najvyššiu províziu.
ID: 4437484  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.