Asistent/ka riaditeľa startup Hypomo

Hypomo reality s. r. o.

Hypomo, Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hypomo:

Hypomo je spoločnosť využívajúca najmodernejšie technológie k tomu, aby zmenila spôsob, ktorým funguje svet bankovníctva, nehnuteľností a hypoték. V Hypomo si vyskúšate prácu s technológiami od blockchainu až po virtuálnu realitu.

Energický, mladý startup vás privíta v zamestnaní budúcnosti, kde kladieme dôraz na učenie a samostatné myslenie pri práci v skvelom a bezpečnom prostredí.

Pozícia:

Hľadáme dynamického a proaktívneho PA asistenta do tímu so sídlom v modených networkingových kanceláriách v Nivy Tower.

Úlohy budú rôznorodé a ponúkajú možnosť pracovať v tíme mladých ľudí PA, ako aj zapojiť sa do správy nájmu.

Medzi povinnosti PA patrí napríklad: rezervácia/organizácia stretnutí, príprava dokumentov, kontakt s klientom, obhliadky, komunikáciu s rôznymi tímami a mnohé ďalšie.
Správa nájmov zahŕňa spoluprácu s nájomcami, prípravu správ,cestovanie, správcu webovej stránky, komunikáciu s rôznymi tímami a mnohé ďalšie.

Hľadáme konkurencieschopných, energických, motivovaných jednotlivcov, ktorí majú radosť z výziev a zároveň konajú čestne za každých okolností.

Je to úžasná príležitosť spolupracovať s jedným z najrýchlejšie rastúcich startupov v Bratislave.

Čo Vám ponúkame?

• Práca v medzinárodnom tíme (Slovensko, Poľsko, Maďarsko, Veľká Británia)
• Príležitosť byť súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti - počet krajín, v ktorých pôsobíme, neustále narastá
• Možnosť stáť pri zrode inovácií
• Zabezpečíme kvalitné zaučenie
• Atraktívne kariérne príležitosti, flexibilita časová
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Možnosť profesijne rásť
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť cestovania

Pokiaľ ste študent/ka alebo rodič na materskej, prípadne Vás zaujíma odvetvie realít, financovania kúpy nehnuteľností hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hypomo:

ID: 4775529  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.