Truhlář

Hypokramed s.r.o.

Místo práce
Útěchovice pod Stražištěm, Okres Pelhřimov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní firma Hypokramed s.r.o. s 25 letou tradicí, zabývající se výrobou nábytku (bližší informace na www.hypodesign.cz), hledá do svého týmu truhláře / nábytkáře.

Požadujeme:

  • vyučen v oboru nábytkář nebo stavební truhlář nebo s příbuzných oborů, ideálně s praxí (není podmínkou)
  • řidičský průkaz skupiny B – výhodou
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • spolehlivost, flexibilita
  • zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • pestrost výrobního sortimentu
  • práce na nejmodernějších CNC strojích
  • zaškolení, možnost seberealizace a profesního růstu
  • dobré platové podmínky, bonusy
  • zajištěné ubytování
  • stravování

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3234845  Dátum zverejnenia: 6.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.