Manažér hypotekárneho a realitného centra

Hypocentrum finančné služby, a.s.

Miesto práce
Poštová 14, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- EUR + variabilná zložka (v závislosti od výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pobočky
- zastrešovanie developerských projektov
- vedenie tímu hypotekárnych špecialistov a realitných maklérov
- nábor nových hypotekárnych a realitných maklérov, rozvíjanie ich obchodných zručností (s podporou vedenia spoločnosti)
- komunikácia s vedením spoločnosti a s obchodnými partnermi (developeri, banky, poisťovne)
- sprostredkovanie predaja hypoték (nie je podmienkou)
- možnosť sprostredkovania predaja poistných produktov (nie je podmienkou)
- činnosť realitného makléra (nie je podmienkou)

- zaujímavé finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- lukratívne developerské projekty /už v predaji/
- kancelárske priestory v historickom centre Košíc
- právna, marketingová a produktová podpora
- podpora pri zaškolení po produktovej aj komunikačnej stránke
- priateľský kolektív
- flexibilný pracovný čas
- práca na živnosť, DIČ alebo s.r.o.

V prípade Vášho záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite svoj životopis . Vopred ďakujeme všetkým uchádzačov, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním a archivovaním osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- niekoľkoročná prax v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov alebo niekoľkoročná prax v oblasti realitnej činnosti PODMIENKOU
- skúsenosti s vedením tímu
- chuť rozvíjať tím hypotekárnych a realitných maklérov
- príjemné vystupovanie
- orientácia na výsledok
- chuť byť úspešný
- dôslednosť
- samostatnosť
- prezentačné a komunikačné zručnosti

Hypocentrum finančné služby a. s. je na trhu od roku 2004 a je spojená so začiatkom fungovania prvého hypotekárneho makléra na Slovensku. V súčasnosti zastrešuje potreby individuálnych klientov v oblasti úverov, poistenia a ostatných finančných služieb. Sme zmluvným partnerom väčšiny bánk a poisťovní. Vďaka tomu dnes ponúkame komplexné finančné služby, či už samotne v oblasti hypotekárneho financovania alebo poistenia, až po vypracovanie celkovej finančnej stratégie pre klienta.
Našim cieľom je poskytnúť každému klientovi služby na najvyššej úrovni so zameraním na uspokojenie jeho individuálnych potrieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3286737  Dátum zverejnenia: 25.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- EUR + variabilná zložka (v závislosti od výsledkov)